Pracownicy

Pracownicy (4)

poniedziałek, 06 listopad 2017 10:59

Skład Rady Pedagogicznej

Napisał

Do pobrania dla nauczycieli


WYKAZ NAUCZYCIELI ZSOiZ W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Nazwisko

i imię

Stanowisko, nauczane przedmioty, aktualny stopień awansu zawodowego, wychowawstwo  
 
mgr Święcki Eugeniusz

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu

Nauczyciel dyplomowany

Ekspert d.s. awansu zawodowego

Egzaminator matematyki

 
mgr Krysińska Emilia

Kierownik Internatu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel mianowany

 
mgr Pietkiewicz Jacek

Kierownik szkolenia praktycznego

Wychowanie fizyczne

Szkolenie zawodowe

Zajęcia wojskowo- sportowe

Nauczyciel mianowany

 
mgr Godlewski Łukasz

Kierownik sekcji przedmiotów artystycznych

WOS

Historia sztuki

Historia

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Marońska Bożena

Pedagog Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Bachorek Katarzyna

Historia i społeczeństwo

Historia

Nauczyciel mianowany

 
mgr inż. Bojar Artur

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

Biblioteka

Nauczyciel mianowany

 
mgr Boguszewska Grażyna Ewa

Język polski

Wiedza o kulturze

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Bryc Elżbieta Helena

WOS

Wychowawca internatu

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Chomicz Tomasz Marek

Matematyka

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator matematyki

 
mgr Cieszkowski Wojciech Kazimierz

Chemia

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator chemii

 
mgr Dołęgowska Sylwia

Wychowawca internatu

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Drewnowska-Kozłowska Jolanta

Historia sztuki

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Dybowska Marzenna Barbara

Język polski

Pracownia gastronomiczna

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Faszczewska Karolina Diana

Matematyka

Nauczyciel mianowany

 
mgr Gaczkowska Agnieszka

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel mianowany

 
mgr Gryniewicz-Lebioda Alina

Język francuski

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Grzymała Sylwia

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel kontraktowy

 

dr Ilczuk Monika Agata

Język polski

Wiedza o kulturze

Chór

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Jakubowska Elżbieta

 Fizyka

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Juszyńska Marlena

Język angielski

Język angielski zawodowy

Nauczyciel mianowany

 
mgr Jóźwiak Barbara Marzena

Wychowawca internatu

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Kacprzuk Bogdan

Fizyka

Nauczyciel mianowany

 
mgr Kendzierski Arkadiusz

Edukacja dla bezpieczeństwa

Wych. Fizyczne

Nauczyciel mianowany

 
mgr Kozłowska Ewelina

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

Przedmioty zawodowe agroturystyczne

Nauczyciel kontraktowy

 
ks. mgr  Piotrowski Wojciech

Religia

Nauczyciel dyplomowany

 
ks. mgr Janusz Szymański

Religia

Nauczyciel mianowany

 
ks. mgr Grzegorz Ziembowski

Religia

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Kulczakiewicz Ryszard

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel mianowany

 

mgr Kujawska Magdalena

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Mlonek Dorota

Wychowanie do życia w rodzinie

Język polski

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Niemyjski Paweł

Matematyka

Nauczyciel mianowany

Egzaminator matematyki

 
mgr Okieńczuk Dariusz

Język polski

Wiedza o kulturze

Nauczyciel mianowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Olszewski Adam

WOS

Historia i społeczeństwo

Nauczyciel mianowany

Egzaminator historii

 

mgr Olszewski Bogdan

Historia

Bhp

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator historii

 
mgr Panas Grażyna

Biologia

Zajęcia wojskowo – sportowe

Przyroda

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator biologii

 
mgr Parafieniuk Ewa

Język francuski

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr inż. Pawłowska Oliwia Nauczyciel stażysta  
mgr Pełszyk Barbara Joanna

Rysunek i malarstwo

Nauczyciel dyplomowany

 

mgr inż. Pietrzykowski Leszek

Zawodowe przedmioty informatyczne

Informatyka

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Powojska Elżbieta

Zajęcia rewalidacyjne

Nauczyciel dyplomowany

 
Piotrowski Jan Nauczyciel stażysta  
mgr inż. Puszkiewicz Jolanta Mirosława

Biologia

Przedmioty zawodowe rolnicze

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Radziszewska Ewa

Przedmioty zawodowe ekonomiczno-handlowe

Przedmioty zawodowe gospodarczo - ekonomiczne

Geografia

Nauczyciel mianowany

 

mgr Razumeika Natallia

Język angielski

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka angielskiego

 
mgr Rostkowska Katarzyna

Matematyka

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator matematyki

 
mgr Selerowski Michał

Rzeźba

Podstawy projektowania

Rysunek i malarstwo

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Sikoń Elżbieta

Geografia

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator geografii

 
mgr inż. Sienicka Marta

Przedmioty zawodowe budowlane

Nauczyciel stażysta

 
mgr Skorupska Ewa

Język angielski zawodowy

Język angielski

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka angielskiego

 
mgr Susoł Wiesław

Język niemiecki

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka niemieckiego

 
mgr inż. Szlendak Radosław

 Przedmioty zawodowe budowlane

Nauczyciel stażysta

 
mgr Szmurło Cecylia

Matematyka

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Szymańska Justyna

Przedmioty zawodowe administracyjne

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel kontraktowy

 

mgr Szymoniak Irina

Język angielski

Nauczyciel mianowany

Egzaminator języka angielskiego

 
mgr Szymoniak Artur Jacek

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Święcka Grażyna

Biblioteka

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Tarkowski Bogdan

Podstawy fotografii i filmu (zgoda MKiDN) 2

Sztuka stosowana – grafiki komputerowe

Informatyka

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Wiercińska Magdalena

Język polski

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Wincenciak Hanna Julia

Język rosyjski

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka rosyjskiego

 
mgr Wojtkowska Karolina Barbara

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

Nauczyciel mianowany

 
mgr Załuska Magda

Język angielski

Język angielski zawodowy

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Zaremba Justyna Natalia

Język angielski

Nauczyciel kontraktowy

 
Świętochowski Arkadiusz Instruktor  

Wszyscy nauczyciele posiadają przygotowanie pedagogiczne


 



Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole

 
 Imię i nazwisko
Lata pracy
Ambrosiewicz Elżbieta
1956 - 1968
Ambrosiewicz Jan
1956 - 1968
Anusiewicz Tadeusz
2004 -2009
Bachorek Katarzyna
2005-
Bachurzewska Stanisława
IV - VI 1946
Backiel Krystyna
2003 - 2004
Bekier Małgorzata
1994 - 1999
Bezrudczyk Nikodem
1948 - 1951
Białkowska - Czarnecka Maria
1968 - 1971 i 1985 - 1994
Binaś Ryszard
1985 i 1987 - 1989
Bogucka Anna
1974 - 2004 i 2004 - 2007
Bogucka Marta
2008 – 2011
Boguszewska Grażyna Ewa
1993 -
Bojar Artur
2011-
Braun Patryk Michał
2009 – 2012
Braun Wiolett
2009 - 2012
Broniszewski Janusz
2005 – 2008
Bryc Elżbieta
2008 - 2009 i 2012-
Burdziuk Czesław
1964 – 1994
Charszlak Jan
1952
Chojnowska Mirosława
1986 - 1999
Chomicz Tomasz Marek
1998 -
Cieszkowski Wojciech Kazimierz
1983 - 1990 i 2000 -
Czaplewicz Bronisław
1995 - 1997
Czyż Alina
1956 - 1961
Dacz Karol
2008 - 2009
Dąbrowska Celina
1984 - 1987
Dąbrowski Dariusz
2007 - 2014
Diakowska - Januszkiewicz Zofia
2001 - 2003
Dołęgowska Sylwia
2002 -
Domańska Zofia
1956 - 1972
Drewnowska-Koziarska Jolanta 2010 -2011 i 2017 -
Dudek Jacek
2010 - 2017
Dutko Józef
1953 - 1955
Dybowska Marzena Barbara
1990 -
Faszczewska Karolina Diana
2011 -
Fiedorczuk Renata
2004 - 2008
Filipowicz - Grzymańska Wanda
1951 - 1954
Fisher Charlotte
1994 - 1995
Gabryszewski Jan
1949 - 1951
Gaczkowska Agnieszka
2009 -
Gałażyn - Kasprowicz Teresa
1959 - 1963
Gimon Sally
1991 - 1993
Głuchowska Ewa
2005 - 2006
Godlewska Krystyna
1971 - 1992
Godlewska Monika Teresa
2002 - 2003
Godlewski Łukasz
2012 -
Godlewski Grzegorz 2014 - 2016
Godlewski Zygmunt
1971
Górski Baltazar
1951 - 1953
Grondek Izabela Agnieszka
2002 - 2005
Gryniewicz - Lebioda Alina 2015 -
Grzymała Sylwia 2015 -
Gudowska Joanna
2008 - 2009
Gutowski Włodzimierz
1954 - 1958
Guziak Grzegorz
2004 - 2007, 2008-2009
Hryciuk Ewa
2004 - 2007
Ilczuk Monika
2003 -
Jakubowska Elżbieta
2012 - 2014, 2015 -
Jamiołkowska Marta
2009 - 2011
Janiszewska Mirosława
1971 - 1987
Janiszewski Jan
1948 - 1956
Jasiński Emil 2014 - 2015
Jaszczołt Edward
1945
Jóźwiak Barbara
2004 – 2009 i 2011 -
Juszyńska Marlena 2014 -
Kacprzuk Bogdan 2016 -
Kaczyńska Janina
1998 - 2005
Kamińska Teresa
1959 - 1961
Kamiński Jan
1990 - 1993
Karolewska Wiesława
2007 - 2012
Kasprowicz Roman
1956 - 1963
Kendzierski Arkadiusz
2006 -
Kielisz Helena
1985 - 1994
Kiliszek Mieczysław
1987 - 2005
Kosk Antonina
1968
Kot Robert
2003 - 2006
Kotarska Zenona
1990 - 2003 i 2004 -2014
Kotowska - Kunicka Stanisława
1950 - 1972
Kozłowska Ewelina 2013 -
Krakowiak Małgorzata
2003 - 2004
Krakówko Stanisława
1970 - 1999 i 2002 - 2003
Krulak Elżbieta
1983 - 1994
Krysińska Emilia
2006 -
Kryszeń Jerzy
1966 - 1969
Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta
1993 -
ks. Borzęcki Łukasz
2012 - 2015
ks. Borowski Eugeniusz
1956 - 1962
ks. Czeżyk Bogdan
2000 - 2002
ks. Falkowski Andrzej
2004 - 2010
ks. Izdebski Ireneusz
2003 - 2004
ks. Jurczak Piotr
2002 - 2003, 2014 - 2015
ks. Kiszko Bogusław
1990 - 1991
ks. Kiszko Zbigniew
1994 - 1996
ks. Kolejkowicz Henryk
1987 - 1989
ks. Kowalewski Nikodem
1945 - 1951
ks. Kozłowski Stanisław
1970 - 1979
ks. Krasowski Robert
1996 - 1997
ks. Kunicki Antoni
1991 - 1993
ks. Kuśmirek Marcin
2003 - 2004
ks. Laszuk Marek
2001 - 2002
ks. Lipczyński Karol
2011 - 2012
ks. Łukaszewicz Maciej
1997 - 2000
ks. Maksimiuk Krzysztof
1968 - 1970
ks. Malinowski Krzysztof
2011 - 2012
ks. Marczuk Wincenty
1951
ks. Mutianko Bogdan
1974 - 1979
ks. Napiórkowski Krzysztof
1991 - 1993
ks. Niewiński Krzysztof
1990 - 1991
ks. Piotrowski Wojciech
2015 -
ks. Składanowski Marcin
2004 - 2006
ks. Solka Paweł
2006 - 2011
Ks. Szymański Janusz
2012 -
ks. Średziński Zbigniew
1997 - 1999
ks. Świerszczyński Marian
1979 - 1982
ks. Tadrowski Roman
1944
ks. Tarasiuk Wojciech
1999 - 2002
ks. Terpiłowski Grzegorz
2001 - 2003
ks. Ulaczyk Wojciech
1993 - 1996
ks. Wasak Wojciech
1962 - 1968
ks. Zalewski Ryszard
1985 - 1987
ks. Ziembowski Grzegorz
2013 -
Kubicki Sylwester
1944 - 1947
Kuczabo Joanna Katarzyna
2010 - 2014
Kufen - Waluch Małgorzata
2003 - 2007
Kulczakiewicz Henryk
1952 - 1991
Kulczakiewicz Ryszard
1980 -
Kulesza Mirosław
1957 - 1984
Kuleszewicz Eleonora
1962
Kujawska Magdalena
2004 -
Leoniuk Eugeniusz
1968 - 1978 i 1981 - 1986
Leszczyńska Maria
2002 - 2003
Leszczyński Artur Szczepan
2002 - 2003
Łaszuk Anatol
2000 - 2001
Maksimczuk Karol
2008 - 2012
Marczuk Eugeniusz
1978 - 1989
Marońska Bożena
1980 -
Martynowski Jan
1944 - 1951
Matelski Mieczysław
1955 - 1959
Mc' Geary Edward
1994 - 1995
Mlonek Dorota
1999 -
Noskowicz Beata 2009 - 2014
Niemyjski Paweł
2005 -
Niemyski Teodor
2004 - 2007
Okieńczuk Dariusz
2007 -
Olszewska Anna
1975 - 2005, 2007-2008, 2008-2009
Olszewski Adam
2003 -
Olszewski Bogdan
1993 -
Olszewski Paweł
1946 - 1961
Orłowski Sebastian
2009 - 2016
Orzełowski Aleksander
1949 - 1951
Pacholski Jerzy
1973 - 1978
Palutko Henryka
1944 - 1946
Palutko Michał
1944 - 1946
Panas Grażyna
2003 -
Panas Kazimierz
1951
Pawlik Agnieszka
1995 - 1997
Pawlik Krystyna
1972 – 2002 i 2002-2006
Pełszyk Barbara Joanna
2010 -
Pietkiewicz Jacek
2005 -
Pietruczynik Piotr
2009 - 2011
Pietrzykowski Leszek
1987 -
Powojska Elżbieta 2016 -
Proniewicz Zygmunt
1951 - 1974
Przechodzień Waldemer
1970 - 1972
Puszkiewicz Jan
1991 - 1992 i 1994 - 2015
Puszkiewicz Jolanta Mirosława
1984 -
Radecki Andrzej
1946 - 1954
Radziszewska Anna
2009
Radziszewska Ewa
2003 -
Razumeika Natalia
2005 -
Reczko Mirosław
1994 - 1997
Romul Tadeusz
1973 - 1996
Rostkowska Katarzyna
2011 -
Różycka Emilia
1954 - 1956
Rutkowski Stanisław
1956 - 1973
Rutkowski Stefan
1946 - 1950
Rzepnicka Barbara
2007 - 2009, 2014 - 2017
Sakowicz Robert
2004 - 2005
Selerowski Michał
2011 -
Sęczak Zofia
1988 – 1989, 1997-1999, 2001
Sękal Małgorzata
2003 - 2017
Sidorczuk - Uszyńska Grażyna
1972 - 1991
Sienicka Ewa
2007-2008 i 2009
Sierosławska Maria
1963 - 1967
Skorupska Ewa
1997 -
Skwarski Ryszard
1996 - 2001 i 2006 - 2011
Sowa Justyna
2003 - 2004
Stefański Wojciech Kazimierz
2011- 2015
Stokowski Krzysztof
2003 - 2004
Strzałkowska Ewa Zofia
2012 - 2015
Susoł Wiesław
1993 -
Sutyniec Ligia
1990 - 2002
Szaferski Ryszard
1981 - 1984
Szlendak Radosław 2016 -
Szmurło Cecylia
2003 -
Szulc Janusz
1954 - 1989
Szymańska Justyna
2012 -
Szymoniak Artur Jacek
1997 -
Szymoniak Irina
2001 -
Świderska – Kawalec Dorota
2011 - 2012
Święcka Grażyna
1994 -
Święcki Eugeniusz
1991 -
Święcicki Władysław
1944 - 1950
Tarkowski Bogdan 2013 -
Tenderenda Stanisław
1949 - 1951
Tomaszewska Olga
1990 - 1994
Tomaszewski Norbert
1991 - 1992
Toruński Norbert
2003 - 2005
Tymińska Anna 2015
Tymińska Edyta 2015 - 2016
Upthegrove Victoria
1999 - 2000
Ustyniuk Jan
1964 - 1970
Uszyńska Maria
2002 - 2005
Uszyński Kazimierz
1959 - 1973
Walczuk Józef
1985 - 1992
Walczuk Zofia
1983 - 1992
Waluch Jolita
1971 - 1974
Wielgat Katarzyna
2006 - 2014
Wiercińska Magdalena
2012 -
Wilbik Grażyna
1990 - 1994
Wincenciak Hanna Julia
2004 -
Wnorowska Wioleta 2013 -2014
Wojno Hubert
2004 - 2005
Wojtkowska Karlina Barbara
2009 -
Woźniak Kazimierz
1954 - 1956
Wróblewski Michał
1946 - 1952
Wrzesiński Zenon
1963 - 1972
Wyszyńska Monika
2000 - 2001
Załuska Magda
2012 -
Zaremba Justyna Natalia
2011 -
Zarzecka Daniela
1987 - 1990
Zarzecki Józef
1977 – 1990
Żygoń Karolina 2013 - 2015
Świętochowski Arkadiusz 2016 -
Pieczychlebek Daniel 2016 - 2017

 

piątek, 12 wrzesień 2014 06:19

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Napisał

logo

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

 
Imię i nazwisko
Stanowisko
Przekopińska Anna
Główny Księgowy
Wojtkowska Ewa
Sekretarz Szkoły
Piotrowska Irena
Samodzielny Referent d.s. Księgowości
Gołębiowska Urszula
Samodzielny Referent d.s. Kadrowych
Kruczyński Roman
Intendent - Magazynier
 
 


PRACOWNICY OBSŁUGI

 
 
Imię i nazwisko
Białowarczuk Małgorzata
Binaś Anna
Busma Stanisław
Czarnecka Danuta
Chicheł Jarosław
Godlewski Zbigniew
Gromadzka Renata
Guziak Maria
Karyga Jolanta
Korzeniecka Grażyna
Łyskawa Dorota
Maroński Jacek Adam
Olszewska Beata
Pawłowska Wiktoria
Przekopiński Lech Kazimierz
Zdunek Beata
Zdunek Jarosław
piątek, 12 wrzesień 2014 06:18

Nauczyciele

Napisał

Do pobrania dla nauczycieli

 

 logo

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2019 - 2020

 

1 .   Godlewski Łukasz - Dyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
2 .   Bojar Artur- Wicedyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
3 .   Pietkiewicz Jacek - Kierownik szkolenia praktycznego
4 .   Bryc Elżbieta - Kierownik Internatu przy Zespole Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
5 .   Marońska Bożena - Pedagog szkolny
6 .   Bachorek Katarzyna 
7 .   Boguszewska Grażyna Ewa
8 .   Chomicz Tomasz
9 .   Cieszkowski Wojciech
10 .   Czapiuk Maciej
11 .   Dołęgowska Sylwia
12 .   Drewnowska-Koziarska Jolanta
13 .   Faszczewska Karolina Diana
14 .   Filipczuk Bogumiła
15 .   Gaczkowska Agnieszka
16 .   Ganzke Kazimierz
17 .   Gryniewicz Lebioda Alina
18 .   Grzymała Sylwia
19 .   Ilczuk Monika Agata
20 .   Idźkowska Żaneta
21 .   Jakubiak Emilia
22 .   Jędrzejak Dawid
23 .   Jóźwiak Barbara Marzena
24 .   Karpińska - Jacyniewicz Bożena
25 .   Kacprzuk Bogdan
26 .   Kendzierski Arkadiusz
27 .   Kędzierska Agnieszka
28 .   Kloc Łukasz
29 .   Koda Piotr
30 .   Konopacki Grzegorz
31 .   Koziarski Cezary
32 .   Kozłowska Ewelina
33 .   Krajewska Marzena
34 .   Krysińska Emilia
35 .   Kujawska Magdalena
36 .   Malinowska Marta
37 .   Misiuk Mirosław
38 .   Mlonek Dorota
39 .   Niemyjski Paweł
40 .   Okieńczuk Dariusz
41 .   Olszewski Adam
42 .   Olszewski Bogdan
43 .   Panas Grażyna
44 .   Pełszyk Barbara
45 .   Płońska Marlena
46 .   Przesław Alicja
47 .   Radziszewska Ewa
48 .   Rostkowska Katarzyna
49 .   Rozumeika Natalia
50 .   Rytel Elżbieta
51 .   Sienicka Marta
52 .   Sikoń Elżbieta
53 .   Susoł Wiesław
54 .   Szmurło Cecylia
55 .   Szymańska Justyna
56 .   Szymoniak Artur Jacek
57 .   Szymoniak Irina
58 .   Święcka Grażyna
59 .   Święcki Eugeniusz
60 .   Ks. Szymański Janusz
61 .   Tarkowska Karolina
62 .   Tarkowski Bogdan
63 .   Urbaniak Magdalena
64 .   Wojasiński Jarosław Paweł
65 .   Wojtkowska Karolina Barbara
66 .   Załuska Magda
67 .   Zaremba Justyna




Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole

 

 

Lp. Nazwisko i imię Lata pracy
1. Ambrosiewicz Elżbieta 1956-1968
2. Ambrosiewicz  Jan 1956-1968
3. Anusiewicz Tadeusz 2004-2009
4. Bachorek Katarzyna  2005-
5. Bachurzewska Stanisława IV-VI  1946
6. Backiel  Krystyna 2003-2004
7. Bekier Małgorzata 1994-1999
8. Bezrudczyk Nikodem 1948-1951
9. Białkowska-Czarnecka Maria 1968-1971 i 1985-1994
10. Binaś Ryszard 1985 i 1987 - 1989
11. Bogucka Anna 1974-2004 i 2004-2007
12. Bogucka Marta 2008-2011
13. Boguszewska Grażyna  Ewa 1993-
14. Bojar Artur 2011-
15. Braun Patryk Michał 2009-2012
16. Braun Wioletta 2009-2012
17. Broniszewski Janusz 2005-2008
18. Bryc Elżbieta 2008-2009 i 2012-
19. Burdziuk Czesław  1964-1994
20. Charszlak Jan 1952-
21. Chojnowska Mirosława 1986-1999
22. Chomicz Tomasz Marek 1998-
23. Cieszkowski Wojciech Kazimierz 1983-1990 i 2000-
24. Czapiuk Maciej 2018-
25. Czaplewicz Bronisław  1995-1997
26. Czyż Alina 1956-1961
27. Dacz Karol 2008-2009
28. Dąbrowska Celina 1984-1987
29. Dąbrowski Dariusz 2007-2014
30. Diakowska Januszkiewicz Zofia 2001-2003
31. Dołęgowska Sylwia 2002-
32. Domańska Zofia 1956-1972
33. Drewnowska- Koziarska Jolanta 2017-
34. Dudek Jacek 2010-2016
35. Dutko Józef 1953-1955
36. Dybowska Marzenna Barbara 1990-2020
37. Faszczewska Karolina Diana 2011-
38. Fiedorczuk Renata 2004-2008
39. Filiczuk Bogumiła 2019-
40. Filipowicz - Grzymańska Wanda 1951-1954
41. Fizher Charlotte 1994-1995
42. Gabryszewski Jan 1949-1951
43. Gaczkowska Agnieszka 2009-
44. Gałażyn-Kasprowicz Teresa 1959-1963
45. Ganzke Kazimierz 2019-
46. Gimon Sally 1991-1993
47. Głuchowska Ewa 2005-2006
48. Godlewska Emilia 2020-
49. Godlewska Krystyna  1971-1992
50. Godlewski Grzegorz 2014-2016
51. Godlewski Łukasz  2012-
52. Godlewski Monika Teresa 2002-2003
53. Godlewski Zygmunt 1971
54. Górski Baltazar 1951-1953
55. Grondek Izabela Agnieszka 2002-2005
56. Grzymała Sylwia 2016-
57. Gudowska Joanna 2008-2009
58. Gutowski Włodzimierz 1954-1958
59. Guziak Grzegorz 2004-2007, 2008-2009
60. Gyniewicz-Lebioda Alina 2015-
61. Habowska Karolina 2019
62. Hruciuk Ewa 2004-2007
63. Idźkowska Żaneta 2020-
64. Ilczuk Monika 2003-
65. Jakubowska Elżbieta 2012-2014 i 2015-2020
66. Jamiołkowska Marta 2009-2011
67. Janiszewska Mirosława 1971-1987
68. Janiszewski Jan 1948-1956
69. Jasiński Emil 2014-2015
70. Jaszczołt Edward 1945
71. Jędrzejak Dawid 2020-
72. Jóźwiak Barbara 2004-2009 i 2011-
73. Juszyńska-Płońska Marlena 2014-
74. Kacprzuk Bogdan 2016-
75. Kaczyńska Janina 1998-2005
76. Kalupa Dorota Mirosława 2019-2020
77. Kamińska Teresa 1959-1961
78. Kamiński Jan 1990-1993
79. Karolewska Wiesława 2007-2012
80. Karpińska-Jacyniewicz Bożena  2020-
81. Kasprowicz Roman 1956-1963
82. Kendzierski  Arkadiusz 2006-
83. Kędzierska Agnieszka 2019-
84. Kielisz Helena 1985-1994
85. Kiliszek Mieczysław 1987-2005
86. Kloc Łukasz 2018-
87. Koc -Karwowska Katarzyna 2017-2019
88. Koda PIotr 2020-
89. Kosk Antonina 1968
90. Kot Robert 2003-2006
91. Kotarska Zenona 1990-2003 i 2004-2014
92. Kotowska-Kunicka Stanisława 1950-1972
93. Koziarski Cezary 2019-
94. Kozłowska Ewelina 2013-
95. Krajewska Marzena 2020-
96. Krakowiak Małgorzata 2003-2004
97. Krakówko Stanisława 1970-1999 i 2002-2003
98. Krulak Elżbieta 1983-1994
99. Krysińska Emilia  2006-
100. Kryszeń Jerzy 1966-1969
101. Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta 1993-
102. Ks. Skobel Emil 2018-2020
103. Ks. Borowski Eugeniusz 1956-1962
104. Ks. Borzęcki Łukasz 2012-2015
105. Ks. Czeżyk Bogdan 2000-2002
106. Ks. Falkowski Andrzej 2004-2010
107. Ks. Izdebski Ireneusz 2003-2004
108. Ks. Jurczak Piotr 2002-2003i 2014-2015
109. Ks. Kiszko Bogusław 1990-1991
110. Ks. Kiszko Zbigniew 1994-1996
111. Ks. Kolejkowicz Henryk 1987-1989
112. Ks. Konopacki Grzegorz 2020-
113. Ks. Kowalewski Nikodem 1945-1951
114. Ks. Kozłowki Stanisław  1970-1979
115. Ks. Krasowski Robert 1996-1997
116. Ks. Kunicki Antoni 1991-1993
117. Ks. Kuśmirek Marcin 2003-2004
118. Ks. Laszuk Marek 2001-2002
119. Ks. Lipczyński Karol  2011-2012
120. Ks. Łukaszewicz Maciej 1997-2000
121. Ks. Maksikmiuk Krzysztof 1968-1970
122. Ks. Malinowski Krzysztof 2011-2012
123. Ks. Marczuk Wincenty 1951
124. Ks. Mutianko Bogdan 1974-1979
125. Ks. Napiórkowski Krzysztof 1991-1993
126. Ks. Niewiński Krzysztof 1990-1991
127. Ks. Piotrowski Wojciech 2015-2020
128. Ks. Składanowski Marcin 2004-2006
129. Ks. Solka Paweł 2006-2011
130. Ks. Szymański  Janusz 2012-
131. Ks. Średziński Zbigniew 1997-1999
132. Ks. Świerszczyński Marian 1979-1982
133. Ks. Tadrowski Roman 1944
134. Ks. Tarasiuk Wojciech 1999-2002
135. Ks. Terpiłowski Grzegorz 2001-2003
136. Ks. Ulaczyk Wojciech 1993-1996
137. Ks. Wasak Wojciech 1962-1968
138. Ks .Wojasiński Jarosław Paweł 2020-
139. Ks. Zalewski Ryszard 1985-1987
140. Ks. Ziembowski Grzegorz 2013-2018
141. Kubicki Sylwester  1944-1947
142. Kuczabo Joanna Katarzyna 2010-2014
143. Kufen-Waluch Małgorzata 2003-2007
144. Kulczakiewicz Henryk  1952-1991
145. Kulczakiewicz Ryszard 1980-2020
146. Kulesza Mirosław  1957-1984
147. Kuleszewicz Eleonora 1962
148. Kuteszko-Kujawska Magdalena  2004-
149. Leoniuk Eugeniusz 1968-1978 i 1981-1986
150. Leszczyńska Maria 2002-2003
151. Leszczyński Artur Szczepan 2002-2003
152. Łaszuk Anatol 2000-2001
153. Maksimczuk Karol 2008-2012
154. Malinowska Marta 2019-
155. Marczuk Eugeniusz 1978-1989
156. Marońska  Bożena  1980-
157. Martynowski Jan 1944-1951
158. Matelski Mieczysław 1955-1959
159. Mc’Geary Edward 1994-1995
160. Misiuk Mirosław 2018-
161. Mlonek Dorota 1999
162. Niemyjski Paweł 2005-
163. Niemyjski Teodor 2004-2007
164. Noskowicz Beata 2009-2014
165. Okieńczuk Dariusz 2007-
166. Olszewska Anna 1975-2005, 2007-2009
167. Olszewski Adam 2003-
168. Olszewski Bogdan 1993-
169. Olszewski Paweł 1946-1961
170. Orłowski  Sebastian 2009-2016
171. Orzełowski Aleksander 1949-1951
172. Pacholski Jerzy 1973-1978
173. Palutko Henryka 1944-1946
174. Palutko Michał  1944-1946
175. Panas Grażyna 2003-
176. Panas Kazimierz 1951-
177. Parafieniuk Ewa 2017-2018
178. Pawlik Agnieszka 1995-1997
179. Pawlik Krystyna 1972-2002 i 2002-2006
180. Pawłowska Oliwia 2017-2018
181. Pełszyk Barbara Joanna 2010-
182. Pieczychlebek Daniel 2016-2017
183. Piertuczynik Piotr 2009-2011
184. Pietkiewicz Jacek 2005-
185. Pietrzykowski Leszek 1987-2018
186. Powojska Elżbieta 2016-2019
187. Proniewicz Zygmunt 1951-1974
188. Przechodzień Waldemar 1970-1972
189. Przesław Alicja 2019-
190. Puszkiewicz Jan 1991-1992 i 1994-2015
191. Puszkiewicz Jolanta Mirosława 1984-2020
192. Radecki Andrzej 1946-1954
193. Radziszewska Anna 2009
194. Radziszewska Ewa 2003-
195. Razumeika Natallia 2005-
196. Reczko Mirosław 1994-1997
197. Romul Tadeusz 1973-1996
198. Rostkowska Katarzyna 2011-
199. Różycka Emilia 1954-1956
200. Rutkowski Stanisław  1956-1973
201. Rutkowski Stefan 1946-1950
202. Ryciuk Dorota 2018
203. Rytel Elżbieta 2019-
204. Rzepnicka Barbara 2007-2009 i 2016
205. Sakowicz Robert  2004-2005
206. Scaduto-Mioduszewska Małgorzata 2018-2019
207. Selerowski Michał  2011-2020
208. Sęczak Zofia 1988-1989, 1997-1999, 2001
209. Sękal  Małgorzata  2003-2016
210. Sidorczuk-Uszyńska Grażyna 1972-1991
211. Sienicka Ewa 2007-2008 i 2009
212. Sienicka Marta  2017-
213. Sierosławska Maria 1963-1967
214. Skorupska Ewa 1997-2019
215. Skwarski Ryszard 1996-2001 i 2006-2011
216. Sowa Justyna 2003-2004
217. Stefański Wojciech Kazimierz 2011-2015
218. Stokowski Krzysztof  2003-2004
219. Strzałkowska –Stefańska Ewa Zofia 2012-2015
220. Susoł Wiesław 1993-
221. Sutyniec Ligia 1990-2002
222. Szaferski Ryszard 1981-1984
223. Szlendek Radosław 2016-2018
224. Szmurło Cecylia 2003-
225. Szulc Janusz 1954-1989
226. Szwiderska –Kawalec Dorota 2011-2012
227. Szymańska Justyna 2012-
228. Szymoniak Artur Jacek 1997-
229. Szymoniak Irina 2001
230. Święcka Grażyna 1994-
231. Święcki Eugeniusz 1991-
232. Święcki Władysław  1944-1950
233. Świętochowski Arkadiusz 2016-2020
234. Tarkowska Karolina 2013-
235. Tarkowski Bogdan 2013-
236. Tenderenda Stanisław 1949-1951
237. Tomaszewska Olga 1990-1994
238. Tomaszewski Norbert 1991-1992
239. Toruński Norbert 2003-2005
240. Tymińska Anna 2015-2017
241. Tymińska Edyta 2015-2016
242. Upthegrove Victoria 1999-2000
243. Ustyniuk Jan 1964-1970
244. Uszyńska Maria 2002-2005
245. Uszyński Kazimierz 1959-1973
246. Walczuk Józef 1985-1992
247. Walczuk Zofia 1983-1992
248. Waluch Jolita 1971-1974
249. Wielgat Katarzyna 2006-2014
250. Wiercińska-Urbaniak Magdalena 2012-
251. Wilbik Grażyna 1990-1994
252. Wincenciak Hanna Julia  2004-2020
253. Wnorowska Wioleta  2013-2014
254. Wojno Hubert 2004-2005
255. Wojtkowska Karolina Barbara 2009-
256. Woźniak Kazimierz 1954-1956
257. Wróblewski Michał 1946-1952
258. Wrzesiński Zenon 1963-1972
259. Wyszyńska Monika 2000-2001
260. Załuska Magda 2012-
261. Zaremba Justyna Natalia 2011-
262. Zaremba Ludwik 2019-2020
263. Zarzecka Daniela 1987-1990
264. Zarzecki Józef 1977-1990

piątek, 12 wrzesień 2014 06:16

Dyrektorzy/kierownicy

Napisał
DYREKTORZY i KADRA KIEROWNICZA
ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W CIECHANOWCU

 

 
 
                             
      mgr Eugeniusz Święcki         
obecny dyrektor
                      


mgr Jacek Pietkiewicz
kierownik szkolenia
praktycznego
 
mgr Emilia Krysińska
kierownik Internatu
przy ZSOiZ
 
 
 
 
 sebastian orlowski
 
mgr Sebastian Orłowski
wicedyrektor (2014-.......)


mgr Ryszard Kulczakiewicz
wicedyrektor (2004-2014)
 
mgr Grzegorz Guziak
wicedyrektor (2008-2009)
 
mgr Elżbieta Sikoń
wicedyrektor (2002-2004)
mgr Bogdan Olszewski
wicedyrektor (1998-2002)
 
mgr Eugeniusz Święcki
wicedyrektor (1993-1998)
mgr Krystyna Pawlik
dyrektor (1989-2002)
wicedyrektor (1982-1989)
 
mgr Janusz Szulc
dyrektor (1982-1989)
mgr Eugeniusz Marczuk
dyrektor (1978-1982)
 
mgr Jerzy Pacholski
dyrektor (1973-1978)
mgr Stanisław Rutkowski
dyrektor (1956-1973)
 
mgr Kazimierz Woźniak
dyrektor (1954-1956)
mgr Henryk Kulczakiewicz
dyrektor (1952-1954)
 
mgr Jan Charszlak
dyrektor (1951-1952)
mgr Michał Wróblewski
dyrektor (1946-1951)

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top