niedziela, 14 październik 2018 05:44

Wywiadówka

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

14 października odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z rodzicami. Wywiadówkę rozpoczął Pan Dyrektor Eugeniusz Święcki, który powitał serdecznie wszystkich przybyłych i zaprosił do obejrzenia występu naszej młodzieży. Część artystyczna rozpoczęła się od pokazu musztry paradnej, po który zebrani mieli okazję obejrzeć spektakl, przygotowany przez Panią Monikę Ilczuk i Panią Jolantę Drewnowską-Koziarską z okazji uroczystości nadania naszym szkołom imienia Rotmistrza Witolda Pileckiego. Zasłużone, długie owacje na stojąco były dowodem, jak bardzo zgromadzoną publiczność poruszył ten występ.

 

Następnym punktem zebrania było wystąpienie Pana Dyrektora Eugeniusza Święckiego. Ponieważ wywiadówka zbiegła się z Dniem Edukacji Narodowej, Pan Dyrektor złożył serdeczne życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Materialnym wyrazem docenienia pracy i zaangażowania były też wręczone przez niego nagrody dyrektora szkoły. Pan Dyrektor pogratulował też wybranym nauczycielom otrzymania nagród Starosty Wysokomazowieckiego oraz odznaczeń.  Szczególne gratulacje złożył Pani Monice Ilczuk, uhonorowanej w tym roku nagrodą  Podlaskiego Kuratora Oświaty i Pani Bożenie Marońskiej, której przyznano Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Ze słowami podziękowania za wychowawczy i edukacyjny trud  zwróciła się też do nauczycieli Pani Agata Koc, Przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły. Gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły podziękowali też sami uczniowie, a symbolicznym „kwiatkiem” okazała się być piosenka „Wyśpiewać chcemy Wam życzenia”.

Na wywiadówce Pan Dyrektor przedstawił też wiele istotnych informacji dotyczących bieżącego życia szkoły i planów na bieżący rok szkolny.

Po zakończeniu części ogólnej rodzice i opiekunowie przeszli do klasopracowni na spotkania z wychowawcami.

Czytany 2531 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top