czwartek, 20 grudzień 2018 09:24

Spotkanie opłatkowe w klasie III Zasadniczej Szkoły Zawodowej z przedstawicielem Ochotniczego Hufca Pracy z Zambrowa i panią Dyrektor.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatni tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia to czas kiedy w całej naszej szkole panuje niepowtarzalny, świąteczny nastrój.  W klasach i na korytarzu zostały ubrane choinki, zawisły piękne ozdoby i  rozpoczęły się przygotowania do klasowych spotkań opłatkowych.

 

Jedną  z klas, która już 17 grudnia odbyła takie spotkanie, była ostatnia w naszej szkole klasa Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniowie przygotowali z tej okazji  montaż słowno muzyczny pt. „Jest taki dzień” , podzielili się opłatkiem i przy wspólnym stole, przykrytym tradycyjnie białym obrusem, odśpiewali kolędy i porozmawiali o tradycjach świątecznych, które kultywują w swoich domach.  W spotkaniu wzięła udział pani Dyrektor Ewa Radziszewska, która pytała młodzież o ich plany na przyszłość i przypomniała o egzaminie zawodowym  do którego pozostało już tylko pół roku. Gościem klasy III była również przedstawicielka Ochotniczego Hufca Pracy z Zambrowa, która obdarowała jedną z naszych uczennic upominkiem. Przypominamy, że klasa III współpracuje z OHP jeż drugi rok i dzięki temu ma okazję brać udział w szkoleniach, warsztatach i wyjazdach, mających im pomóc w starcie w przyszłe zawody, które wybrali.

Dziękujemy przybyłym gościom, a wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy zdrowych i rodzinnych świąt.

Klasa III ZSZ

Czytany 2495 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top