sobota, 22 grudzień 2018 13:23

Szkolne spotkanie wigilijne

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

21 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne. Rozpoczęła je Pani Dyrektor Ewa Radziszewska, która życzyła wszystkim zdrowych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia.

Następnie przed zebranymi wystąpili uczniowie internatu, którzy zaprezentowali utwory muzyczne, pięknie wprowadzające w świąteczny nastrój. Młodzież, pracująca pod kierunkiem Pani Sylwii Dołęgowskiej, została nagrodzona za swój występ zasłużonymi, gromkimi brawami. Kolejnym punktem spotkania wigilijnego był występ naszego chóru i zespołu teatralnego, prowadzonego przez Panią Jolantę Koziarską. Młodzi artyści   przedstawili specjalny program artystyczny, związany ze zbliżającymi się świętami. Wykonane kolędy, pastorałki i utwory muzyczne, ujęte w ramy zabawnej, ale i pouczającej historii, skłaniały do refleksji nad istotą Świąt Bożego Narodzenia. Występy młodzieży bardzo podobały się zgromadzonym i stały się dobrym wstępem do głębszego przeżycia tego niezwykłego czasu.

Po szkolnym spotkaniu wigilijnym uczniowie udali się na wigilie klasowe, zaś po ich zakończeniu zaproszeni goście, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi  naszej szkoły spotkali się na wigilii zakładowej.

Czytany 2339 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top