środa, 03 kwiecień 2019 12:34

Finał Powiatowy XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 02 kwietnia o godz.9 w sali  konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 

Organizowany od wielu lat turniej adresowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Jego celem jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ekologii, ratownictwa oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polski oraz Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Klepacka z klasy Ib i Bartosz Kulesza z klasy IIa.

Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcy każdej z kategorii oprócz nagród rzeczowych otrzymali prawo do reprezentowania powiatu na szczeblu wojewódzkim .

Miło jest nam zakomunikować, że nasz uczeń Bartosz Kulesza będzie reprezentował nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 25 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia podczas kolejnego etapu turnieju.

Czytany 2257 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top