czwartek, 25 kwiecień 2019 05:51

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ – WYNIKI

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25-go kwietnia br., w naszej szkole odbył się konkurs piosenki angielskiej pod tytulem 'Sing Your Heart Out'. Do rywalizacji przystąpiła siódemka młodych artystów.

Zwyciężczyniami (1 miejsce ex aequo) okazały się Julia Rusiniak (piosenka 'Take me to Church'/Hozier) oraz Kamila Olkowska (piosenka 'Addicted to You'/Avicii). Miejsce drugie zajął, niezawodny jak zawsze, Mateusz Kawalec (piosenka 'Can You Feel the Love Tonight'/Elton John). Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Adam Godlewski, Zuzanna Ilczuk, Marcin Araźny oraz Kuba Kaczyński. Miejsca na podium nie były oczywiste do ostatniej chwili ze względu na świetne wykonania każdej z konkursowych piosenek.

Jury w składzie: pani Dyrektor Ewa Radziszewska oraz grono anglistów: pani Irina Szymoniak, pan Kazimierz Ganz oraz pan Łukasz Kloc doceniło wysoki poziom rywalizacji i przyznało nagrody i wyróżnienia wszystkim uczestnikom. Warto wspomnieć o naszym prezenterze, Michale Czarkowskim, który w języku angielskim wzorowo anonsował każdy występ. Serdecznie gratulujemy młodym artystom i artystkom i dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym, zarówno uczniom jak i nauczycielom. Następny konkurs już za rok!

Czytany 2356 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top