niedziela, 30 czerwiec 2019 07:23

„Praktyka czyni mistrza - przez mobilności zawodowe na rynek pracy”

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Zespól Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w ramach konkursu Erasmus+ Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, akcja 1 - „Mobilność osób uczących się i kadry sektora Szkolnictwa Zawodowego" – konkurs wniosków 2019 r. otrzymał 149.888,00 Euro

( 642.000,00 zł) na realizację staży dla 76 uczniów i 7 opiekunów na terenie Grecji i Hiszpanii.

          Mobilności odbędą się w ramach projektu pn. „Praktyka czyni mistrza - przez mobilności zawodowe na rynek pracy”, inicjatorami i twórcami projektu jest Pan Łukasz Godlewski i Pan Eugeniusz Święcki.

           Realizacja projektu przewidziana jest od 01.07.2019 do 30.11.2020 roku. Głównymi celami projektu jest rozwój kompetencji zawodowych uczniów oraz wzrost atrakcyjności, jakości, efektywności i skuteczności zawodowego kształcenia praktycznego w ZSOiZ w Ciechanowcu, w szczególności w zakresie współpracy z instytucjami z zagranicy, co przełoży się na stworzenie nowych możliwości rozwoju zawodowego dla uczniów Szkoły. W ramach staży zawodowych dominować będą ćwiczenia praktyczne, które pozwolą na zastosowanie w praktyce nabytej wiedzy teoretycznej i umożliwi uczniom rozwinąć swoje umiejętności zawodowe.

W ramach projekt „Praktyka czyni mistrza - przez mobilności zawodowe na rynek pracy” odbędą się szesnastodniowe mobilności zagraniczne:

 

nowy

Czytany 1910 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top