poniedziałek, 01 lipiec 2019 14:51

Lokalny program kulturowy dla nauczycieli odbywających szkolenia w Hiszpanii.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nauczyciele przebywający na szkoleniach w Hiszpanii w Walencji  w ramach projektu pn. „Międzynarodowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kluczem do efektywnego nauczania” mogli odpocząć, zrelaksować się i nabrać sił do dalszej pracy podczas trwających dwutygodniowych szkoleń dzięki programowi rekreacyjno–kulturowemu.

Uczestnicy mobilności mieli zapewnione darmowe wycieczki oraz lokalne wyjścia na miasto na terenie Walencji. Nauczyciele mieli możliwość zwiedzenia m.in. katedry z XIII wieku, El Micalet – charakterystycznej ośmiobocznej dzwonnicy będącej symbolem miasta, Jardí Botánic – ogród botaniczny założony w XVI wieku, Lonja de la Seda, Piękna pogoda i wysoka temperatura sprzyjała spędzaniu wolnego czasu również nad morzem. Zrelaksowani i wypoczęci nauczyciele mogli efektywnie kontynuować swoje kursy w firmie ESMOVIA w Hiszpanii.

Projekt pn. „Międzynarodowe podnoszenie kwalifikacji zawodowych kluczem do efektywnego nauczania” nr POWERSE-2018-1-PL01-KA101-048920 jest realizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w ramach Projektu Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego na kwotę 521.530,40 zł. Udział nauczycieli w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

 

logoprojekthisz

Czytany 1485 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top