wtorek, 24 wrzesień 2019 10:51

Turniej Klas Mundurowych z okazji 100. Rocznicy Powołania Policji Państwowej.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 23.09.2019 r. na Strzelnicy Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Łomży odbył się ,,Turniej Klas Mundurowych z okazji 100. Rocznicy Powołania Policji Państwowej”, który został objęty patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego przy wsparciu Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego. Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie oraz Grom- GROUP w Czerwonym Borze.


Uczestnicy turnieju zmagali się z 300 metrowym torem przeszkód oraz musieli wykazać się umiejętnością strzelania. Podczas turnieju, każdy z zawodników oddał po 21 strzałów do dwóch tarcz strzeleckich, znajdujących się na różnych dystansach. Broń, której używali uczestnicy zawodów to Glock 17, dokładnie taki, z jakim do służby wychodzą funkcjonariusze oraz karabinek kbk AK.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas o profilu wojskowo-sportowym ,w składzie: Małgorzata Niemyjska IIIC, Krystian Koc IIIC, Rafał Maćkowiak IIIC, Szymon Rodzianko IIIC, Szymon Zalewski IIIC, Grzegorz Zalewski IC.

 

Czytany 1630 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top