czwartek, 26 wrzesień 2019 16:35

Podsumowanie staży zawodowych na terenie Grecji i Hiszpanii dla 75 uczniów Technikum i OSSP z Ciechanowca.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

W dniu 27 września 2019 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie projektu „Europejska Praktyka = Klucz do Rynku Pracy” realizowanego w ramach konkursu Erasmus+, akcja: „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego” na kwotę 148 479 Euro (640 000,00 zł). W ramach projektu młodzież naszego TECHNIKUM i OSSP zrealizowała dwutygodniowe i całkowicie bezpłatne staży zawodowe na terenie Grecji i Hiszpanii:

 

 

tabela wykaz staze

             Spotkanie podsumowujące zagraniczne staże prowadził dyrektor szkoły i koordynator projektu Pan Łukasz Godlewski.

            Uczniowie w dniu podsumowania projektu ponownie wymieli się miedzy sobą uwagami, doświadczeniami oraz cennymi poradami. W akademii wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Wszyscy obecni mieli okazję zapoznać się z celami projektu i jego efektami. Uczestnicy mobilności przedstawili podczas spotkania m.in. prezentację multimedialną  o kulturze Grecji i Hiszpanii.

            Pan Dyrektor Łukasz Godlewski podziękował uczniom i nauczycielom za udział w projekcie. Na koniec spotkania uczestnikom projektu zostały wydane certyfikaty potwierdzające ukończenie udziału w projekcie oraz zrealizowania staży zawodowych na terenie  Grecji i Hiszpanii.

 

loga proj

Czytany 2919 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top