poniedziałek, 02 grudzień 2019 08:38

Dyskoteka andrzejkowa i wieczór wróżb

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Andrzejki w naszej szkole są już tradycyjnie czasem, w którym młodzież i nauczyciele pragną uchylić rąbka tajemnicy i poszukują odpowiedzi na pytanie, cóż to ich czeka w przyszłości?

Dzień ten poprzedzają staranne przygotowania salonu wróżb, który ma na celu przeniesienie osób go odwiedzających w niezwykły świat magii i tajemnic. Nasi kucharze przygotowują ciastka z przepowiednią wg pilnie strzeżonej receptury, przekazywanej między kolejnymi rocznikami technikum gastronomicznego i tylko wybrani mogą poznać ten magiczny przepis. Samorząd uczniowski zaprasza w tym dniu zespół, który swoją muzyką wprawia zebranych w stan radości, co jest przyczyną wspaniałej zabawy do późnych godzin wieczornych. W salonie wróżb zespół wykwalifikowanych wróżek i  wróżów przepowiada wszystkim chętnym ich przyszłość, przy pomocy różnych, starannie przygotowanych i przetestowanych wróżb andrzejkowych.

W tym roku przygotowaniem tego jakże ważnego dnia zajęły się klasy I A i IB technikum wraz z nauczycielami: Panią Natalią Razumeiką, Panią Dorotą Mlonek, Panią Justyną Szymańską oraz Panią Karoliną Faszczewską. Był to wspaniały wieczór przepełniony beztroską zabawą, który jest ostatnim tak beztroskim wieczorem przed zakończeniem semestru. Pozostała nam już ostatnia prosta przed wystawieniem ocen i  oby św. Andrzej miał dla nas wszystkich pomyślną wróżbę na ten pracowity czas.

Czytany 4382 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top