środa, 10 kwiecień 2019 06:49

Regionalny Konkurs Fryzjerski

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dnia 8.04.2019 r. w ZSOiZ odbyła się VIII edycja Regionalnego Konkursu Fryzjerskiego, którego celem było zachęcenie uczniów do doskonalenia umiejętności i rozwijania zainteresowań fryzjerskich.

Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły do konkursu przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, a jego hasłem przewodnim były „Wiosenne inspiracje”. Natomiast uczniowie szkół zawodowych w zawodzie fryzjer oraz technik usług fryzjerskich wykonywali stylizację inspirowaną hasłem „Lata dwudzieste, lata trzydzieste.” W skład jury wchodziły osoby realizujące się na co dzień w branży fryzjerskiej i kosmetycznej: Agnieszka Ratyńska, Karol Dacz, Aneta Czarnecka, Adam Gosk.

Wśród uczestników konkursu „Wiosenne inspiracje” zwycięską stylizację przygotował Mateusz Dybowski ze Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim. Miejsce drugie zajęła Natalia Gosk (kl. III OSSP w Ciechanowcu), trzecią pozycję zajęła Karolina Deniziak (Zespól Szkół w Sterdyni). Wyróżnienie przyznano Julii Kur (Zespół Szkół w Sterdyni). W drugiej kategorii konkursu, której przyświecało hasło „Lata dwudzieste, lata trzydzieste” wyniki wyglądają następująco:

I miejsce- Kinga Kryńska, klasa IV (ZSOiZ w Ciechanowcu),

II miejsce- Jakub Zdzichowski, klasa II (ZSOiZ w Ciechanowcu),

III miejsce- Martyna Lizuraj (Zespół Szkół w Ostrowii Mazowieckiej).

Wyróżnienie- Weronika Leończak (ZSOiZ w Ciechanowcu).

Fundatorami nagród konkursowych byli: Pani Dyrektor ZSOiZ Ewa Radziszewska, Pani Agnieszka Ratyńska, Pani Aneta Czarnecka, Pani Sylwia Grzymała, Pan Karol Dacz. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie i życzliwość. Zwycięzcom gratulujemy fantazji i doskonałej techniki fryzjerskiej a także życzymy, aby rozwijali swoje pasje i umiejętności, które przyczynią się do kolejnych sukcesów.

Czytany 2201 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top