UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

  rekrutacjaboton azul

 

x zjazd maly    Pilecki Cegiełka  fundacja mikolaja

 

wystepy

         
1a 8 6  6  5

sekcja siaktowka chlopcow

 

 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2017/2018

 

1718siatkarze Copy

1. Sylwester Miłkowski
2. Wojciech Niemyjski
3. Damian Brzeziński
4. Szymon Kaczmarek
5. Tomasz Tryniszewski
6. Mateusz Zawadzki
7. Arkadiusz Plichta
8. Adrian Wilk
9. Jakub Grzesiuk
10. Krystian Koc
11. Kacper Boratyński

Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2016/2017

 

1617siatkarze Copy

1. Wojciech Niemyjski
2. Szymon Kaczmarek
3. Patryk Ogonowski
4. Sebastian Godlewski
5. Damian Brzeziński
6. Tomasz Wojtkowski
7. Konrad Kalinowski
8. Rafał Pampuch
9. Mateusz Zawadzki
10. Damian Jackowiak
11. Kacper Warchoł
12. Sylwester Miłkowski

Prowadzący: Artur Szymoniak / Ryszard Kulczakiewicz

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2015/2016

 

1516siatkarze Copy


1. Szymon Zieleniewski - kapitan
2. Mateusz Lasiuk
3. Paweł Toczko
4. Krzysztof Malewski
5. Mateusz Pawlak
6. Patryk Olszewski
7. Wojciech Niemyski
8. Sylwester Miłkowski
9. Szymon Kaczmarek
10. Szymon Kamiński
11. Przemysław Susoł

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2014/2015


1415siatkarze Copy

 

 

1. Michał Kryński
2. Mateusz Tenderenda
3. Zieleniewski
4. Michał Włodarczyk
5. Wojciech Niemyjski
6. Adam Rutkowski
7. Daniel Olszewski
8. Mateusz Lasiuk
9. Krzysztof Malewski
10. Sebastian Godlewski

Prowadzący: Artur Szymoniak


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2013/2014

 

1314siatkarze Copy


1. Michał Kryński
2. Mateusz Tenderenda
3. Daniel Olszewski
4. Krzysztof Malewski
5. Mateusz Lasiuk
6. Bartosz Śliwowski
7. Paweł Toczko
8. Sebastian Bekier
9. Daniel Niemyjski
10. Mateusz Pawlak
11. Szymon Zieleniewski
12. Michał Włodarczyk


Prowadzący: Artur Szymoniak

 

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2012/2013

 

1213siatkarze Copy


1. Arkadiusz Komiażyk
2. Szymon Wanaks
3. Bartosz Śliwowski
4. Tomasz Śliwowski
5. Daniel Niemyjski
6. Michał Kryński
7. Szymon Zieleniewski
8. Michał Włodarczyk
9. Daniel Olszewski
10. Mateusz Tenderenda
11. Mateusz Lasiuk
12. Przemysław Susoł
13. Przemysław Łyskawy
14. Szymon Kaczmarek
15. Szymon Kamiński

Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 

Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2011/2012

 

1112siatkarze Copy

1. Bartosz Kłosek
2. Szymon Wanaks
3. Jarosław Dybowski
4. Patryk Koc
5. Arkadiusz Komiarzyk
6. Mateusz Moczulski
7. Tomasz Śliwowski
8. Patryk Olszewski
9. Bartosz Śliwowski
10. Łukasz Radziszewski
11. Olgierd Komiażyk
12. Bartosz Niemyjski
13. Damian Tomczuk
14. Daniel Zalewski


Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2010/2011

 

--------------

 

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2009/2010

 

0910siatkarze Copy

 

1. Mateusz Orzepowski
2. Karol Wilk
3. Mateusz Koc
4. Bartosz Ksepka
5. Szczepan Jóźwiak
6. Mariusz Bachórzewski
7. Jarosław Dybowski
8. Przemysław Karolewski
9. Adrian Hilarczuk
10. Przemysław Pełszyk

Prowadzący: Artur Szymoniak

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2008/2009

 

1. Michał Kulczakiewicz
2. Łukasz Brzósko
3. Rafał Murawski
4. Artur Włodarczyk
5. Patryk Stelmach
6. Bartosz Ksepka
7. Mateusz Orzepowski
8. Szczepan Jóźwiak
9. Arkadiusz Jóźwiak
10. Mariusz Wojtkowski
11. Daniel Łasiewicz
12. Dawid Supryniuk

Prowadzący: Artur Szymoniak

 

 


 


Sekcja piłki siatkowej chłopców w roku szkolnym 2006/2007

 

0708siatkarze Copy

 

1. Przemysław Piotrowski
2. Patryk Stelmach
3. Arkadiusz Jóźwiak
4. Damian Hilarczuk
5. Michał Kulczakiewicz
6. Rafał Murawski
7. Łukasz Brzósko
8. Łukasz Nowicki
9. Artur Włodarczyk
10. Mariusz Wojtkowski
11. Mateusz Trochimowicz
12. Maciej Florczuk

środa, 08 marzec 2017 10:50

UKS "STÓŁ POLSKI"

Napisał

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STÓŁ POLSKI
PRZY ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH
IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W CIECHANOWCU

KRS: 0000350044

NIP: 7221558402

REGON: 200057488

 

 

Pobierz pit button

 

rozlicz pit online new button

 

pobierz formularze fiolet 250 250


 

Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

piątek, 17 luty 2017 11:21

Piłka siatkowa dziewcząt - sekcja

Napisał

 

 sekcja siaktowka2

 

 

 1617a

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2016/2017

 

1.   Barańczuk Karolina
2.   Czarnecka Karolina
3.   Ilczuk Magda
4.   Plichta Marlena
5.   Raźniak Karolina
6.   Raźniak Klaudia
7.   Rusiniak Paulina
8.   Stefaniak Weronika
9.   Szwagulińska Magda
10. Wincenciak Karolina
11. Zalewska Barbara

 


1516

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2015/2016

  1. Biała Kamila – kapitan
  2. Barańczuk Karolina
  3. Czarnecka Karolina
  4. Dacz Natalia
  5. Kalisz Martyna
  6. Kryńska Natalia
  7. Łukasiuk Justyna
  8. Niemyjska Zofia
  9. Plichta Karolina
  10. Rusiniak Paulina
  11. Wincenciak Karolina
  12. Zalewska Barbara

 1314

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2013/2014

  1. Biała Kamila
  2. Boguszewska Aleksandra
  3. Boguszewska Paulina
  4. Florczuk Martyna
  5. Kłosek Karolina
  6. Lubowicka Weronika
  7. Moczulska Agnieszka
  8. Orzepowska Paulina
  9. Plichta Karolina
  10. Prokop Julita
  11. Sidoruk Urszula
  12. Siekierko Marta
  13. Sokołowska Gabriela
  14. Zdzichowska Sylwia

 1213

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2012/2013

  1. Biała Kamila
  2. Fabisiak Aleksandra
  3. Florczuk Martyna
  4. Kazimierczuk Natalia
  5. Kłosek Karolina
  6. Lubowicka Weronika
  7. Moczulska Agnieszka
  8. Nowak Natalia
  9. Orzepowska Paulina
  10. Plichta Karolina
  11. Siekierko Marta
  12. Stankiewicz Martyna
  13. Sokołowska Gabriela
  14. Zdzichowska Sylwia

 


 1112

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2011/2012

  1. Binaś Adrianna
  2. Bogdan Sylwia
  3. Florczuk Martyna
  4. Kazimierczuk Natalia
  5. Kłosek Karolina
  6. Lubowicka Weronika
  7. Orzepowska Paulina
  8. Siekierko Marta
  9. Szerściennikow Agnieszka
  10. Zagubień Urszula
  11. Zgierun Anita
  12. Zielińska Magdalena

1011

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2010/2011

  1. Binaś Adrianna
  2. Bogdan Sylwia
  3. Dybowska Agata
  4. Gontarczuk Alicja
  5. Jóźwiak Paulina
  6. Kazimierczuk Natalia
  7. Myszkiewicz Małgorzata
  8. Myszko Joanna
  9. Moczulska Sylwia
  10. Ślepowrońska Anna
  11. Zacharewicz Dorota
  12. Zagubień Urszula
  13. Zgierun Anita
  14. Zielińska Magdalena

0910

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2009/2010

  1. Binaś Adrianna
  2. Binaś Kinga
  3. Bogdan Sylwia
  4. Gontarczuk Alicja
  5. Jóźwiak Paulina
  6. Mirecka Ewa
  7. Myszkiewicz Małgorzata
  8. Myszko Joanna
  9. Pietraniuk Martyna
  10. Rzeczkowska Katarzyna
  11. Ślepowrońska Anna
  12. Zacharewicz Dorota
  13. Zagubień Magdalena
  14. Zagubień Urszula
  15. Zielińska Magdalena

0809

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2008/2009

  1. Binaś Kinga
  2. Błażejewicz Aleksandra
  3. Gontarczuk Alicja
  4. Jóźwiak Paulina
  5. Mirecka Ewa
  6. Myszkiewicz Małgorzata
  7. Piekutowska Sylwia
  8. Pietraniuk Martyna
  9. Prokop Urszula
  10. Rutkowska Justyna
  11. Stelmach Angelika
  12. Szaciłowska Magdalena
  13. Zacharewicz Dorota
  14. Zagubień Magdalena

0708

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2007/2008

  1. Bazyluk Ilona
  2. Błażejewicz Aleksandra
  3. Filińska Kinga
  4. Jóźwiak Paulina
  5. Mirecka Ewa
  6. Niemyjska Agnieszka
  7. Piekutowska Sylwia
  8. Poniatowska Magdalena c. Zbigniewa
  9. Poniatowska Magdalena c. Stanisława
  10. Popławska Ewa
  11. Prokop Urszula
  12. Rutkowska Justyna
  13. Ryczkowska Katarzyna
  14. Stelmach Angelika
  15. Szaciłowska Magdalena
  16. Zagubień Magdalena

0607

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2006/2007

  1. Bazyluk Ilona
  2. Błażejewicz Aleksandra
  3. Danielak Gabriela
  4. Filińska Kinga
  5. Głuchowska Aleksandra
  6. Marciniak Ewa
  7. Piekutowska Sylwia
  8. Poniatowska Magdalena c. Zbigniewa
  9. Poniatowska Magdalena c. Stanisława
  10. Popławska Ewa
  11. Prokop Urszula
  12. Radziszewska Sylwia
  13. Szaciłowska Magdalena
  14. Terlikowska Anna
  15. Terlikowska Joanna
  16. Zagubień Anna

 


0506

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2005/2006

  1. Borkowska Dominika
  2. Klepacka Karolina
  3. Kubaczyk Sandra
  4. Mirecka Anna
  5. Poniatowska Magdalena c. Zbigniewa
  6. Popławska Ewa
  7. Radziszewska Sylwia
  8. Susoł Kinga
  9. Terlikowska Anna
  10. Terlikowska Joanna
  11. Tymińska Alicja

 

Lista dziewcząt z sekcji piłki siatkowej - Rok szkolny 2004/2005

  1. Borkowska Dominika
  2. Klepacka Karolina
  3. Kowalewska Katarzyna
  4. Kubaczyk Sandra
  5. Marciniak Beata
  6. Nowicka Katarzyna
  7. Panas Paulina
  8. Siwek Monika
  9. Terlikowska Anna
  10. Terlikowska Joanna
wtorek, 30 wrzesień 2014 06:22

Sekcja lekkoatletyczna

Napisał
 
TRENER SEKCJI
Magdalena Kujawska
 
SKŁAD SEKCJI:`
 
 

 1.

 Judyta Malinowska  IIB  
 

 2.

 Martyna Kalisz  IE  
 
 3.  Daria Półtorak  IA  
 
 4.  Monika Szymaniak  IIIB  
 
 5.  Agnieszka Moczulska  IIIB  
 
 6.  Katarzyna Gasik  IC  
 
 7.  Patryk Bartoszuk  IIID  
 
 8.  Konrad Tworkowski  IIA  
 
 9.  Mateusz Pawlak  IID  
 
 10.  Paulina Marcjanik  IIB  
 
 11.  Natalia Niemyjska  IIA  
 
 12.  Natalia Wincenciak  IIA  
 
 13.  Natalia Kamont  IIA  
 
 14.  Dawid Zalewski  IID  
 
 15.  Adrian Zakrzewski  IID  
 
 16.  Tomasz Wojtkowski  IC  
 
piątek, 12 wrzesień 2014 06:36

1% podatku

Napisał
 

 
1 % podatku dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

 
    W imieniu całej społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Ciechanowcu zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Stół Polski”, przez odpisanie 1% podatku dochodowego. UKS „Stół Polski” przy ZSOiZ w Ciechanowcu jest organizacją pożytku publicznego wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000350044.
   Dzięki działalności klubu możemy rozwijać swoje sportowe pasje i osiągać sukcesy w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych. Środki pozyskiwane przez UKS „Stół Polski” przeznaczane są m.in. na sfinansowanie wyjazdów na zawody i turnieje, zakup sprzętu sportowego oraz prowadzenie różnorodnych sekcji i zajęć dodatkowych. Chociaż jesteśmy niewielką szkołą i mamy bardzo trudne warunki lokalowe, osiągamy wiele sukcesów. W tak niewielkim miasteczku jak Ciechanowiec nie ma też zbyt wielu rozrywek, a sport jest dobrym sposobem na wartościowe spędzanie wolnego czasu.
    Klub nie mógłby istnieć, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców i Sponsorów. Zawsze myślimy o nich z wdzięcznością, wiedząc, jak wiele zawdzięczamy ich pomocy.
    W tym roku mamy szczególnie dużo powodów do radości. Planowana jest bowiem rozbudowa szkoły – powstaną nowe klasopracownie i nowoczesna hala sportowa. Niestety, aby w pełni korzystać z jej możliwości, należy ją także odpowiednio wyposażyć. Szkoła nie posiada wystarczającej ilości sprzętu ani środków na jego zakup.
   W tym miejscu chcielibyśmy bardzo prosić Państwa o wsparcie nas, przez odpisanie 1% podatku dochodowego za ubiegły rok. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia naszej nowej hali gimnastycznej. Obiecujemy Państwu, że zakupiony sprzęt sportowy nie będzie stał bezużyteczny i kiedy już będzie to możliwe, z pasją przystąpimy do treningów. Dzięki swemu pięknemu gestowi, mogą Państwo stać się jednymi z fundatorów naszych przyszłych sukcesów i organizatorami aktywnego spędzania wolnego czasu.
    Liczymy na Państwa wsparcie i pamięć przy wypełnianiu ubiegłorocznego PIT-u.
 
Z wyrazami szacunku,
członkowie UKS „Stół Polski”
przy ZSOiZ w Ciechanowcu

1.
Nazwa organizacji:

Uczniowski Klub Sportowy "Stół Polski" przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

2.
Numer KRS:

0000350044
piątek, 12 wrzesień 2014 06:34

Futsal chłopców

Napisał
 
 
alt

TRENER SEKCJI
Wojciech Stefański
 
SKŁAD SEKCJI:
 
 
 
alt
1. Gontarczuk Szymon III D  KAPITAN
alt
2. Kondraciuk Szymon III D  
alt
3. Filipczuk Grzegorz III D  
alt
4. Olszewski Rafał III D  
alt
5. Włodarczyk Michał III C  
alt
6. Świerżewski Kamil III A  
alt
7. Koc Radosław III B  
alt
8. Suchodolski Mateusz II D  
alt
9. Bruś Tomasz V OSSP  
alt
10. Binaś Bartosz    
alt
11. Zalewski Szymon    
alt
12. Olszewski Dawid    
 
       
 
       
 
       
 
       
 
       
 
       
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top