piątek, 12 wrzesień 2014 06:18

Nauczyciele

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do pobrania dla nauczycieli

 

 logo

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2019 - 2020

 

1 .   Godlewski Łukasz - Dyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
2 .   Bojar Artur- Wicedyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
3 .   Pietkiewicz Jacek - Kierownik szkolenia praktycznego
4 .   Bryc Elżbieta - Kierownik Internatu przy Zespole Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
5 .   Marońska Bożena - Pedagog szkolny
6 .   Bachorek Katarzyna 
7 .   Boguszewska Grażyna Ewa
8 .   Chomicz Tomasz
9 .   Cieszkowski Wojciech
10 .   Czapiuk Maciej
11 .   Dołęgowska Sylwia
12 .   Drewnowska-Koziarska Jolanta
13 .   Faszczewska Karolina Diana
14 .   Filipczuk Bogumiła
15 .   Gaczkowska Agnieszka
16 .   Ganzke Kazimierz
17 .   Gryniewicz Lebioda Alina
18 .   Grzymała Sylwia
19 .   Ilczuk Monika Agata
20 .   Idźkowska Żaneta
21 .   Jakubiak Emilia
22 .   Jędrzejak Dawid
23 .   Jóźwiak Barbara Marzena
24 .   Karpińska - Jacyniewicz Bożena
25 .   Kacprzuk Bogdan
26 .   Kendzierski Arkadiusz
27 .   Kędzierska Agnieszka
28 .   Kloc Łukasz
29 .   Koda Piotr
30 .   Konopacki Grzegorz
31 .   Koziarski Cezary
32 .   Kozłowska Ewelina
33 .   Krajewska Marzena
34 .   Krysińska Emilia
35 .   Kujawska Magdalena
36 .   Malinowska Marta
37 .   Misiuk Mirosław
38 .   Mlonek Dorota
39 .   Niemyjski Paweł
40 .   Okieńczuk Dariusz
41 .   Olszewski Adam
42 .   Olszewski Bogdan
43 .   Panas Grażyna
44 .   Pełszyk Barbara
45 .   Płońska Marlena
46 .   Przesław Alicja
47 .   Radziszewska Ewa
48 .   Rostkowska Katarzyna
49 .   Rozumeika Natalia
50 .   Rytel Elżbieta
51 .   Sienicka Marta
52 .   Sikoń Elżbieta
53 .   Susoł Wiesław
54 .   Szmurło Cecylia
55 .   Szymańska Justyna
56 .   Szymoniak Artur Jacek
57 .   Szymoniak Irina
58 .   Święcka Grażyna
59 .   Święcki Eugeniusz
60 .   Ks. Szymański Janusz
61 .   Tarkowska Karolina
62 .   Tarkowski Bogdan
63 .   Urbaniak Magdalena
64 .   Wojasiński Jarosław Paweł
65 .   Wojtkowska Karolina Barbara
66 .   Załuska Magda
67 .   Zaremba Justyna




Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole

 

 

Lp. Nazwisko i imię Lata pracy
1. Ambrosiewicz Elżbieta 1956-1968
2. Ambrosiewicz  Jan 1956-1968
3. Anusiewicz Tadeusz 2004-2009
4. Bachorek Katarzyna  2005-
5. Bachurzewska Stanisława IV-VI  1946
6. Backiel  Krystyna 2003-2004
7. Bekier Małgorzata 1994-1999
8. Bezrudczyk Nikodem 1948-1951
9. Białkowska-Czarnecka Maria 1968-1971 i 1985-1994
10. Binaś Ryszard 1985 i 1987 - 1989
11. Bogucka Anna 1974-2004 i 2004-2007
12. Bogucka Marta 2008-2011
13. Boguszewska Grażyna  Ewa 1993-
14. Bojar Artur 2011-
15. Braun Patryk Michał 2009-2012
16. Braun Wioletta 2009-2012
17. Broniszewski Janusz 2005-2008
18. Bryc Elżbieta 2008-2009 i 2012-
19. Burdziuk Czesław  1964-1994
20. Charszlak Jan 1952-
21. Chojnowska Mirosława 1986-1999
22. Chomicz Tomasz Marek 1998-
23. Cieszkowski Wojciech Kazimierz 1983-1990 i 2000-
24. Czapiuk Maciej 2018-
25. Czaplewicz Bronisław  1995-1997
26. Czyż Alina 1956-1961
27. Dacz Karol 2008-2009
28. Dąbrowska Celina 1984-1987
29. Dąbrowski Dariusz 2007-2014
30. Diakowska Januszkiewicz Zofia 2001-2003
31. Dołęgowska Sylwia 2002-
32. Domańska Zofia 1956-1972
33. Drewnowska- Koziarska Jolanta 2017-
34. Dudek Jacek 2010-2016
35. Dutko Józef 1953-1955
36. Dybowska Marzenna Barbara 1990-2020
37. Faszczewska Karolina Diana 2011-
38. Fiedorczuk Renata 2004-2008
39. Filiczuk Bogumiła 2019-
40. Filipowicz - Grzymańska Wanda 1951-1954
41. Fizher Charlotte 1994-1995
42. Gabryszewski Jan 1949-1951
43. Gaczkowska Agnieszka 2009-
44. Gałażyn-Kasprowicz Teresa 1959-1963
45. Ganzke Kazimierz 2019-
46. Gimon Sally 1991-1993
47. Głuchowska Ewa 2005-2006
48. Godlewska Emilia 2020-
49. Godlewska Krystyna  1971-1992
50. Godlewski Grzegorz 2014-2016
51. Godlewski Łukasz  2012-
52. Godlewski Monika Teresa 2002-2003
53. Godlewski Zygmunt 1971
54. Górski Baltazar 1951-1953
55. Grondek Izabela Agnieszka 2002-2005
56. Grzymała Sylwia 2016-
57. Gudowska Joanna 2008-2009
58. Gutowski Włodzimierz 1954-1958
59. Guziak Grzegorz 2004-2007, 2008-2009
60. Gyniewicz-Lebioda Alina 2015-
61. Habowska Karolina 2019
62. Hruciuk Ewa 2004-2007
63. Idźkowska Żaneta 2020-
64. Ilczuk Monika 2003-
65. Jakubowska Elżbieta 2012-2014 i 2015-2020
66. Jamiołkowska Marta 2009-2011
67. Janiszewska Mirosława 1971-1987
68. Janiszewski Jan 1948-1956
69. Jasiński Emil 2014-2015
70. Jaszczołt Edward 1945
71. Jędrzejak Dawid 2020-
72. Jóźwiak Barbara 2004-2009 i 2011-
73. Juszyńska-Płońska Marlena 2014-
74. Kacprzuk Bogdan 2016-
75. Kaczyńska Janina 1998-2005
76. Kalupa Dorota Mirosława 2019-2020
77. Kamińska Teresa 1959-1961
78. Kamiński Jan 1990-1993
79. Karolewska Wiesława 2007-2012
80. Karpińska-Jacyniewicz Bożena  2020-
81. Kasprowicz Roman 1956-1963
82. Kendzierski  Arkadiusz 2006-
83. Kędzierska Agnieszka 2019-
84. Kielisz Helena 1985-1994
85. Kiliszek Mieczysław 1987-2005
86. Kloc Łukasz 2018-
87. Koc -Karwowska Katarzyna 2017-2019
88. Koda PIotr 2020-
89. Kosk Antonina 1968
90. Kot Robert 2003-2006
91. Kotarska Zenona 1990-2003 i 2004-2014
92. Kotowska-Kunicka Stanisława 1950-1972
93. Koziarski Cezary 2019-
94. Kozłowska Ewelina 2013-
95. Krajewska Marzena 2020-
96. Krakowiak Małgorzata 2003-2004
97. Krakówko Stanisława 1970-1999 i 2002-2003
98. Krulak Elżbieta 1983-1994
99. Krysińska Emilia  2006-
100. Kryszeń Jerzy 1966-1969
101. Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta 1993-
102. Ks. Skobel Emil 2018-2020
103. Ks. Borowski Eugeniusz 1956-1962
104. Ks. Borzęcki Łukasz 2012-2015
105. Ks. Czeżyk Bogdan 2000-2002
106. Ks. Falkowski Andrzej 2004-2010
107. Ks. Izdebski Ireneusz 2003-2004
108. Ks. Jurczak Piotr 2002-2003i 2014-2015
109. Ks. Kiszko Bogusław 1990-1991
110. Ks. Kiszko Zbigniew 1994-1996
111. Ks. Kolejkowicz Henryk 1987-1989
112. Ks. Konopacki Grzegorz 2020-
113. Ks. Kowalewski Nikodem 1945-1951
114. Ks. Kozłowki Stanisław  1970-1979
115. Ks. Krasowski Robert 1996-1997
116. Ks. Kunicki Antoni 1991-1993
117. Ks. Kuśmirek Marcin 2003-2004
118. Ks. Laszuk Marek 2001-2002
119. Ks. Lipczyński Karol  2011-2012
120. Ks. Łukaszewicz Maciej 1997-2000
121. Ks. Maksikmiuk Krzysztof 1968-1970
122. Ks. Malinowski Krzysztof 2011-2012
123. Ks. Marczuk Wincenty 1951
124. Ks. Mutianko Bogdan 1974-1979
125. Ks. Napiórkowski Krzysztof 1991-1993
126. Ks. Niewiński Krzysztof 1990-1991
127. Ks. Piotrowski Wojciech 2015-2020
128. Ks. Składanowski Marcin 2004-2006
129. Ks. Solka Paweł 2006-2011
130. Ks. Szymański  Janusz 2012-
131. Ks. Średziński Zbigniew 1997-1999
132. Ks. Świerszczyński Marian 1979-1982
133. Ks. Tadrowski Roman 1944
134. Ks. Tarasiuk Wojciech 1999-2002
135. Ks. Terpiłowski Grzegorz 2001-2003
136. Ks. Ulaczyk Wojciech 1993-1996
137. Ks. Wasak Wojciech 1962-1968
138. Ks .Wojasiński Jarosław Paweł 2020-
139. Ks. Zalewski Ryszard 1985-1987
140. Ks. Ziembowski Grzegorz 2013-2018
141. Kubicki Sylwester  1944-1947
142. Kuczabo Joanna Katarzyna 2010-2014
143. Kufen-Waluch Małgorzata 2003-2007
144. Kulczakiewicz Henryk  1952-1991
145. Kulczakiewicz Ryszard 1980-2020
146. Kulesza Mirosław  1957-1984
147. Kuleszewicz Eleonora 1962
148. Kuteszko-Kujawska Magdalena  2004-
149. Leoniuk Eugeniusz 1968-1978 i 1981-1986
150. Leszczyńska Maria 2002-2003
151. Leszczyński Artur Szczepan 2002-2003
152. Łaszuk Anatol 2000-2001
153. Maksimczuk Karol 2008-2012
154. Malinowska Marta 2019-
155. Marczuk Eugeniusz 1978-1989
156. Marońska  Bożena  1980-
157. Martynowski Jan 1944-1951
158. Matelski Mieczysław 1955-1959
159. Mc’Geary Edward 1994-1995
160. Misiuk Mirosław 2018-
161. Mlonek Dorota 1999
162. Niemyjski Paweł 2005-
163. Niemyjski Teodor 2004-2007
164. Noskowicz Beata 2009-2014
165. Okieńczuk Dariusz 2007-
166. Olszewska Anna 1975-2005, 2007-2009
167. Olszewski Adam 2003-
168. Olszewski Bogdan 1993-
169. Olszewski Paweł 1946-1961
170. Orłowski  Sebastian 2009-2016
171. Orzełowski Aleksander 1949-1951
172. Pacholski Jerzy 1973-1978
173. Palutko Henryka 1944-1946
174. Palutko Michał  1944-1946
175. Panas Grażyna 2003-
176. Panas Kazimierz 1951-
177. Parafieniuk Ewa 2017-2018
178. Pawlik Agnieszka 1995-1997
179. Pawlik Krystyna 1972-2002 i 2002-2006
180. Pawłowska Oliwia 2017-2018
181. Pełszyk Barbara Joanna 2010-
182. Pieczychlebek Daniel 2016-2017
183. Piertuczynik Piotr 2009-2011
184. Pietkiewicz Jacek 2005-
185. Pietrzykowski Leszek 1987-2018
186. Powojska Elżbieta 2016-2019
187. Proniewicz Zygmunt 1951-1974
188. Przechodzień Waldemar 1970-1972
189. Przesław Alicja 2019-
190. Puszkiewicz Jan 1991-1992 i 1994-2015
191. Puszkiewicz Jolanta Mirosława 1984-2020
192. Radecki Andrzej 1946-1954
193. Radziszewska Anna 2009
194. Radziszewska Ewa 2003-
195. Razumeika Natallia 2005-
196. Reczko Mirosław 1994-1997
197. Romul Tadeusz 1973-1996
198. Rostkowska Katarzyna 2011-
199. Różycka Emilia 1954-1956
200. Rutkowski Stanisław  1956-1973
201. Rutkowski Stefan 1946-1950
202. Ryciuk Dorota 2018
203. Rytel Elżbieta 2019-
204. Rzepnicka Barbara 2007-2009 i 2016
205. Sakowicz Robert  2004-2005
206. Scaduto-Mioduszewska Małgorzata 2018-2019
207. Selerowski Michał  2011-2020
208. Sęczak Zofia 1988-1989, 1997-1999, 2001
209. Sękal  Małgorzata  2003-2016
210. Sidorczuk-Uszyńska Grażyna 1972-1991
211. Sienicka Ewa 2007-2008 i 2009
212. Sienicka Marta  2017-
213. Sierosławska Maria 1963-1967
214. Skorupska Ewa 1997-2019
215. Skwarski Ryszard 1996-2001 i 2006-2011
216. Sowa Justyna 2003-2004
217. Stefański Wojciech Kazimierz 2011-2015
218. Stokowski Krzysztof  2003-2004
219. Strzałkowska –Stefańska Ewa Zofia 2012-2015
220. Susoł Wiesław 1993-
221. Sutyniec Ligia 1990-2002
222. Szaferski Ryszard 1981-1984
223. Szlendek Radosław 2016-2018
224. Szmurło Cecylia 2003-
225. Szulc Janusz 1954-1989
226. Szwiderska –Kawalec Dorota 2011-2012
227. Szymańska Justyna 2012-
228. Szymoniak Artur Jacek 1997-
229. Szymoniak Irina 2001
230. Święcka Grażyna 1994-
231. Święcki Eugeniusz 1991-
232. Święcki Władysław  1944-1950
233. Świętochowski Arkadiusz 2016-2020
234. Tarkowska Karolina 2013-
235. Tarkowski Bogdan 2013-
236. Tenderenda Stanisław 1949-1951
237. Tomaszewska Olga 1990-1994
238. Tomaszewski Norbert 1991-1992
239. Toruński Norbert 2003-2005
240. Tymińska Anna 2015-2017
241. Tymińska Edyta 2015-2016
242. Upthegrove Victoria 1999-2000
243. Ustyniuk Jan 1964-1970
244. Uszyńska Maria 2002-2005
245. Uszyński Kazimierz 1959-1973
246. Walczuk Józef 1985-1992
247. Walczuk Zofia 1983-1992
248. Waluch Jolita 1971-1974
249. Wielgat Katarzyna 2006-2014
250. Wiercińska-Urbaniak Magdalena 2012-
251. Wilbik Grażyna 1990-1994
252. Wincenciak Hanna Julia  2004-2020
253. Wnorowska Wioleta  2013-2014
254. Wojno Hubert 2004-2005
255. Wojtkowska Karolina Barbara 2009-
256. Woźniak Kazimierz 1954-1956
257. Wróblewski Michał 1946-1952
258. Wrzesiński Zenon 1963-1972
259. Wyszyńska Monika 2000-2001
260. Załuska Magda 2012-
261. Zaremba Justyna Natalia 2011-
262. Zaremba Ludwik 2019-2020
263. Zarzecka Daniela 1987-1990
264. Zarzecki Józef 1977-1990

Czytany 29425 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 grudzień 2020 10:06

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top